این می تواند یک تعبیر خواب گرگ کاملاً عجیب باشد و چند نفر از شما با من تماس گرفته اند تا معنی این را بدانم. به طور کلی ، گرگ "صحبت" گاهی اوقات در خواب با خسارت روبرو می شود. به نظر من ، اگر گرگ با شما صحبت می کند ، می تواند نشان دهد که ذهن ناخودآگاه شما نماد "گرگ" را در زندگی روزمره انتخاب کرده است. گرگی که صحبت می کند نشان می دهد که شما باید به کسانی که به زندگی اعتماد دارید بازبینی کنید. ممکن است سوالی در مورد اینکه آیا به یکی از نزدیکان خود اعتماد دارید وجود داشته باشد. به چگونگی نمایش گرگ در خواب بیندیشید. همانطور که قبلاً قبلاً تعریف کردم - یک گرگ در داستانهای مختلف "افسانه ای" ظاهر شده است. از کلاه قرمزی کوچک گرفته تا کتاب جنگل و اینها شخصیت های منفی هستند. در حقیقت ، گرگی که با شما صحبت می کند می تواند نشان دهد که شما به دنبال محافظت هستید اما ممکن است جایی نباشد که فکر می کنید. در بسیاری از کتابهای رویایی ، خود گرگ می تواند نمایانگر خواسته ها و اهداف درونی ما باشد. اگر گرگ صحبت کند می تواند به این معنی باشد که شخصی قابل اعتماد نیست

دیدن گرگ دوست در خواب به چه معناست؟

گرگها اغلب با سگها - که بهترین دوست انسان هستند - اشتباه گرفته شده اند. تفاوت سگها با گرگ ها این است که واقعا گرگ ها رام شدن آنها سخت است. گرگها معمولاً "پرخاشگری" ما را منعکس می کنند ، همانطور که قبلاً توضیح دادم گرگ ها با هم در بسته ها زندگی می کنند - و این در طبیعت آنها است که نسبتاً پرخاشگر باشند. اگر گرگ به عنوان دوستانه نشان داده شود ، این نشان می دهد که شما در زندگی خانگی خود با هماهنگی روبرو خواهید شد. گرگ ها شباهت زیادی به سگهای خانگی خودمان دارند و اگر خواب یک سگ یا گرگ را ببینید ، گاهی اوقات تعریف آن دشوار است. محیط خارجی در خواب - به شما سرنخی می دهد. اگر می توانستید یک چوب وحشی ببینید ، گرگ ارزش های شخصی شما را نشان می دهد. در زمان غارنوردی ها ، گرگ ها یاد گرفتند که با انسان زندگی کنند اما هنوز کاملاً پرخاشگر بودند. تفاوت بین سگها و گرگ ها این واقعیت است که گرگ ها هرگز طبیعت پرخاشگرانه خود را از دست نمی دهند حتی اگر به نظر می رسد دوستانه رفتار کنند. اگر گرگ دوستانه ای در خواب شما نشان داده شود ، از نظر من ، کسی در زندگی بیدار نشان می دهد که به نظر می رسد راضی و خوشحال است ، اما در اعماق قلب خود یک رگه پرخاشگرانه دارد.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آموزش و تألیفات شهید دیالمه هارمونی باران ساخت انواع کباب پز تابشی Jamie Morgan باربری فروشگاه بزرگ باغ کالا - تماس : 09123880402 آلفا 11 سمساری شرق تهران,سمساری تهران,سمساری,سمساری جنوب تهران